A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Новини

1 сесія сільської ради VIII cкликання.                 

Переваги отримання легальної заробітної плати

     Щоразу ми повертаємось до теми легального працевлаштування та прозорості заробітку. Сьогодні це актуально, як ніколи. Карантин вніс свої поправки у режим роботи багатьох підприємств та підприємців.

08:58 16.10.2020

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

      18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. 

09:36 15.10.2020

З вірою в захисників

    З метою вшанування пам'яті, мужності та героїзму загиблих захисників незалежності та територіальної цілісності України, в рамках обласної  акції "З вірою в захисників", було здійснено відвідування могили загиблого учасника антитерористичної операції  Броваренка Олексія Анатолійовича.

09:03 15.10.2020

Як відрізнити COVID-19 від грипу та ОРВІ

      Розпочинається сезон грипу, і вже зараз можна сказати, що завдяки пандемії коронавірусної інфекції цей сезон буде значно складнішим і небезпечнішим,  ніж  минулий. 

08:58 15.10.2020

Здійснено прийом громадян спеціалістами Добропільського бюро правової допомоги

     08 жовтня 2020 року, відповідно до Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Криворізької ОТГ на 2020-2021 роки, у приміщенні Добропільської сільської ради фахівцями Добропільського бюро правової допомоги, при підтримці керівництва ОТГ, проведено виїзне консультування місцевих громадян та надана безоплатна юридична допомога задля захисту та правової обізнаності населення.

14:44 12.10.2020

Коли ЄСВ нараховується з мінімальної заробітної плати?

    При нарахуванні заробітної плати своїм працівникам роботодавці незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами, є платниками єдиного внеску (п. 1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», далі - Закон).

13:59 12.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень