Криворізька сільська рада
Добропільський район, Донецька область

Новини

АЛГОРІТМ ДІЙ ПО РЕЄСТРАЦІЇ ПАСІКИ

З метою упередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія розроблені Методичні рекомендації.

До вашої уваги пропонуються покрокові дії:

ДІЯ №1

В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПРОВОДИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ПАСІКИ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ АБО ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ У МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЯХ (РДА) АБО У СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАДАХ, ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ ОДИН РАЗ В РІК ЗАСНУВАННЯ ПАСІКИ

(ч. 3 ст.13 Закону України «Про бджільництво», п.п. 2,3 Порядку реєстрації пасік, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за №184/82 від 20.09.2000)

На даному етапі пасічнику рекомендовано звернутись до органів місцевого самоврядування із заявою про реєстрацію пасіки та подати її за місцем свого проживання/реєстрації, якщо вони збігаються або за місцем реєстрації юридичної особи.

ДІЯ №2

ОБСТЕЖЕННЯ ПАСІКИ ФАХІВЦЯМИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОБЛАСТІ

(ч.1 ст. 13 Закону України «Про бджільництво», п.п. 4 Порядку реєстрації пасік, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за № 184/82 від 20.09.2000)

Пасічник повинен звернутися до міського/міськрайонного/ міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби, яким проводиться відбір паталогічного матеріалу пасіки, здійснюється його аналіз та робиться відмітка у ветеринарносанітарному паспорті пасіки

ДІЯ № 3

ОТРИМАННЯ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО

ПАСПОРТУ ПАСІКИ

(ч.1 ст.13 Закону України «Про бджільництво», п.п.5 Порядку реєстрації пасік, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за № 184/82 від 20.09.2000)

ДІЯ № 4

РОЗМІЩЕННЯ ПАСІКИ ФІЗИЧНИМИ ТА ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ НА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ, ЯКІ ІМ НАЛЕЖАТЬ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО САНІТАРНО-ВЕТЕРИНАРНИХ ПРАВИЛ; РОЗМІЩЕННЯ ПАСІК НА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ ІНШИХ ВЛАСНИКІВ АБО КОРИСТУВАЧІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ЇХ ЗГОДОЮ

(ст. 15 Закону України «Про бджільництво», Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затверджена Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України за № 9 від 30.01.2001 року)

 

ДІЯ №5

ІНФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОУПРАВЛІННЯ, ЗЕМЛЕВЛАСНИКАТА УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРІЇ ПРО ЗАПЛАНОВАНЕ МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ (КОЧІВЛЮ) ПАСІКИ

Якщо пасічник здійснює кочівлю бджіл, рекомендовано проінформувати органи місцевого самоврядування і агровиробника про заплановане місце та період кочівлі пасіки

ДІЯ №6

ПЕРЕВЕЗЕННЯ (КОЧІВЛЯ) БДЖІЛ НА МЕДОЗБІР ТА ЗАПИЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ПІДСТАВІ ДОВІДКИ АБО ВЕТЕРИНАРНОГО СВІДОЦТВА НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ БДЖОЛОСІМЕЙ, ВИДАНІ УПРАВЛІННЯМ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

(п.3.5. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора

ветеринарної медицини України за №9 від 30.01.2001 року)

ДІЯ №7

РОЗТАШУВАННЯ ПАСІКИ НА МІСЦЕВОСТІ

(Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затверджена Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України за № 9 від 30.01.2001 року)

ДІЯ № 8

ІНІЦІЮВАННЯ ПАСІЧНИКОМ ПЕРЕД СІЛЬСЬКОЮ, СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ АБО ОБ'ЄДНАНОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ ПРО СТВОРЕННЯ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БДЖІЛЬНИЦТВА, В ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

- ВЕТЕРИНАРНИЙ ЛІКАР;

- АГРОНОМ СУБ'ЄКТУ ГОСПОДАРЮВАННЯ (за бажанням);

- ПАСІЧНИК;

- ПРЕДСТАВНИК СІЛЬСЬКОЇ/СЕЛИЩНОЇ РАДИ АБО ГРОМАДИ (ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК);

 - ДЕПУТАТ РАДИ / ГРОМАДИ

(п. 4.1. Інструкції по профілактиці отруєння бджіл пестицидами від 14.06.1989 року, затверджена Всесоюзним виробничо-науковим об'єднанням по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства «Союзсельхозхимия» і Головним управлінням ветеринарії Держагропрому СРСР 14.06.1989 року)

З метою упередження конфліктних ситуацій між пасічником та аграрієм, налагодження роботи та інформування про агрохімічні роботи на території ради (громади), пасічнику рекомендовано звернутись на адресу органів місцевого самоврядування із заявою про створення вищевказаної комісії.

За більш детальною інформацією звертатися до управління агропромислового розвитку РДА за телефоном (06277) 2-81-69

Шановні мешканці району!

Під час  проведення «Гарячої ї лінії» зв’язку з населенням  Добропільського району

кожної п’ятниці березня  2019 року з 10.00 до 12.00 години 

на Ваші запитання відповідатимуть:

 

Дата  проведення

 

ПІБ, посада

телефон

01.03.2019

Кірносов Дмитро Олександрович – голова райдержадміністрації

2-81-63

 

15.03.2019

Бугаєць Вікторія Василівна – директор Добропільського міського центру зайнятості

2-88-38

 

22.03.2019

Павловська Тетяна Миколаївна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

2-81-60

 

29.03.2019

Калашнікова Олена Володимирівна – завідувач юридичного сектору райдержадміністрації

2-81-62

Скориставшись «Гарячою лінією», Ви отримаєте кваліфіковану  та конкретну відповідь на порушене питання

 

Графік проведення особистих та виїзних прийомів за місцем мешкання громадян керівними працівниками райдержадміністрації

на березень 2019 року

п/п

ПІП, посада керівника

Дата прийому

1.

Кірносов Дмитро Олександрович  – голова райдержадміністрації

04.03.2019- особистий прийом;

11.03.2019 – виїзний  прийом  Криворізька с. р. (с. Криворіжжя, с. Надія,

с. Новофедорівка)  (з 10.00 до12.00);

18.03.2019 – особистий  прийом;

25.03.2019 – виїзний  прийом Золотоколодязька  с. р.  (з 10.00 до12.00) ;

2.

Перекотій Наталя  Петрівна – заступник голови райдержадміністрації

06.03.2019 – виїзний прийом Нововодянська с. р. (с. Первомайське) ( з 10.00 до12.00);

13.03.2019 – особистий  прийом

20.03.2019 – виїзний  прийом  Золотоколодязька с. р. (с. Новотроїцьке)

(з 10.00 до12.00);

27.03.2019 – особистий  прийом

3.

Калашнікова Олена Володимирівна – завідувач юридичного сектору апарату  райдержадміністрації

11.03.2019, 25.03.2019  - особистий прийом  осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги

Особистий виїзний прийом проводиться у будівлях сільських рад з 10.00 до 12.00

04.03.2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект.

Метою проекту є покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

До участі у програмі із мікропідприємництва запрошуються: внутрішньо переміщені особи (ВПО), місцеві мешканці з Добропільського району,   віком від 18 до 60 років.

 Відбір відбувається на конкурсній основі.

 У рамках проекту заплановано:

       1.Дводенний тренінг.
       2.Приватні консультації (допомога експерта у формуванні бізнес-плану).
       3.Захист бізнес- планів.
       4.Надання грантів.  
Максимальний розмір гранту:
Гранти до 650Є – група «Самозайнятість».
Гранти до 2,500Є – група «Мікропідприємництво».
        Гранти до 5,000Є – група «Розширення бізнесу.
 За більш детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за  адресою: м. Добропілля, вул. Московська, буд. 1, каб. №17 або за тел. (06277) 2-81-60. 

25.02.2019

20 та 25 лютого 2019 року відбулись збори громадян, на яких  Криворізький сільський голова Удовик Ріта Володимирівна звітувала перед громадою про роботу сільської ради за 2018 рік. Зі звітом сільського голови можна ознайомитись за посиланням : Звіт за 2018          

   

                                                                                     ----------------------------------------------

    Криворізький сільский голова Удовик Ріта Володимирівна та сільський бібліотекар Гайдук Марія Миколаївна привітали ювілярів із Золотим весіллям. 

   50 років Ви прожили разом! І ми раді привітати Вас із Золотим весіллям! Міцного Вам здоров'я, щоб прожили ще стільки ж в коханні та злагоді, отчені турботою дітей та онуків!

                                                                                                 -------------------

“До уваги студентів с. Криворіжжя, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контактників та бюджетників*.

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

Переглянути пресс конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q  
Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/   

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні

 

 

                            І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Філії Державної установи «Центр пробації»  в Донецькій області

 

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Капраленко Людмила В`ячеславівна, майор внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: пр-т Шевченко, 17, м.Добропілля, 85001

електронна скринька: don14_probation@ukr.net;    don14_probation@pr.kvs.gov.ua

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

 • допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;

 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

 • збереження роботи та житла;

 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • забезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;

 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

 • дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 • Досудова пробаціязабезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

 • Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

 • Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

 

 

Картинки по запросу вітання з новим роком та різдвом

 

Проект USAID«Підтримка аграрного і сільського розвитку

Вода

Дата створення: 18:00 31.08.2016

  Біля будівлі сільської ради керівником фермерського господарства "Роза вєтров" Броваренко Сергієм Олексійовичем відремонтовано та почищено колодязь.

Відкриття дит. манданчика.

Дата створення: 08:37 31.08.2016

     22 серпня 2016 року відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику «Казковий світ» в селі Криворіжжя.

Презентація

Дата створення: 22:23 11.05.2016

 

Свято Великодня

Дата створення: 18:58 03.05.2016

03.05.2016 рік

Вшанування

Дата створення: 21:30 27.04.2016

         26 квітня 2016 року в будівлі Новофедорівського сільського клубу відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС : Москаленка Олександра Васильовича та Гнібеду Юрія Миколайовича (внутрішньопереміщену особу).

Чорнобиль

Дата створення: 15:44 23.04.2016

23.04.2016 року в залі засідань сільської ради було проведено вшанування учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС: Фоменка Павла Вікторовича, Гудзоватого Олександра Якимовича та Какоріна Ельдара Сабіровича (учасника АТО). Хвилиною мовчання вшанували пам'ять покійної  Іваненко Лідії Павлівни, яка також приймала участь в ліквідації наслідків. Велике вам спасибі за вашу мужність та відвагу.

новини

Дата створення: 20:26 17.03.2016

12 березня 2016 року в с. Криворіжжя було проведено свято Масляної з концертом, конкурсами, ярмаркою.

8 березня

Дата створення: 20:53 08.03.2016

8 березня  у будівлі Криворізької школи жінок зі святом вітали учасники художньої самодіяльності клубів сільської ради, школярі та дітлахи із дитячого садочку "Сонечко". Привітали жінок сільський голова Р.В.Удовик та голова жіночої організації сільської ради Г.В.Броваренко. Порадували слух гостей вокальний колектив "Заспів" на чолі з художнім керівником І.М.Іваненко.