A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Коронавірус сьогодні

Дата: 27.06.2020 14:55
Кількість переглядів: 249

     За останній тиждень Україна встановила не один антирекорд. Кількість хворих на COVID-19 стрімко зростає, а темп поширення інфекції вищий, ніж був у квітні - травні. Станом на 23.06.2020 року зареєстровано 38074 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них в Донецькій області – 368 випадків.

    На минулому тижні в м.Добропіллі був зареєстрований 1 випадок коронавірусної інфекції. Загалом з початку епідемії в м.Добропіллі та Добропільському районі зареєстровано 9 випадків. Спеціалістами Добропільської міськрайонної філії було проведено санітарно-епідеміологічне розслідування випадків із з’ясуванням кола контактних осіб.

    Збільшення випадків захворювання пов’язане з нехтуванням правилами особистої безпеки в перід пандемії.

    У цей спекотний період, згідно рекомендацій МОЗ, носити маски на вулиці потрібно лише у разі скупчення людей і відсутності можливості соціального дистанціювання не менше 1,5 метри. Обов’язковим є дотримання маскового режиму в громадському транспрті та приміщеннях.

    Багато хто планує відпочити у вихідні дні на природі чи біля водойм. На пляжах можна перебувати без маски, але при цьому не забувайте дотримуватися соціальної дистанції, шизлонги слід розміщувати на відстані не менше 1,5 метри.

    Вкотре закликаємо всіх громадян: дотримуйтесь рекомендацій МОЗ, не відвідуйте місць великого скупчення людей, не порушуйте соціалної дистанції, мийте руки якомого частіше та обов’язково використовуйте захисні маски.

    Пам’ятайте: Ваше свідоме ставлення до свого здоров’я – це перша лінія оборони проти вірусу та епідемії!

Завідувач Добропільської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України»                                             В.М. Ришко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень