A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Портфоліо кар’єрного просування – будуй кар’єру вже зараз!

Дата: 03.07.2020 20:46
Кількість переглядів: 211

      Портфоліо кар’єрного просування – є незамінним інструментом самопрезентації для новачків у професії, адже це чудова можливість продемонструвати  найкращі роботи,  досягнення та потенціал. Тому Добропільський міський центр зайнятості продовжує роботу зі студентською молоддю та залучає її до вебінарів на тему «Удосконалення власного портфоліо», з метою розширити можливості початківців на шляху до самореалізації себе у обраній професіональній сфері.

Сьогодні вебінар відбувся за участю десяти випускників. Більшість з них знайомі з портфоліо в загальних рисах, тому охоче, на прикладі портфоліо створеного за допомогою фахівців Добропільського міського центру зайнятості,  розбирали тонкощі його оформлення та методи розповсюдження.

Створивши власне портфоліо, майбутній випускник стає на крок ближче до довгоочікуваного працевлаштування. Цікаве і зручне портфоліо справить позитивне враження на роботодавця і дозволить показати себе як відмінного фахівця. Не проґавте свій шанс – будуйте кар’єру вже зараз!

Джерело: Добропільський міський центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень