A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

РОЗРАХОВУЙТЕ МАЙБУТНЮ ПЕНСІЮ ОНЛАЙН

Дата: 10.07.2020 14:21
Кількість переглядів: 211

     Відтепер в особистому кабінеті на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України доступний «Пенсійний калькулятор», який дає змогу розрахувати пенсію за віком згідно із ст.ст. 26, 27, 28, 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

    Доступ до вказаного сервісу здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису. При обчисленні страхового стажу та коефіцієнта заробітку використовуються дані з електронних реєстрів Пенсійного фонду України. Для врахування періодів трудової діяльності та інших періодів, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, додатково надано можливість їх ручного введення.

    За результатами розрахунку користувачу для перегляд надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку.

     Результати попереднього розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті користувача на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та доступні для зареєстрованих користувачів в будь-який час.

     Незареєстрованим – калькулятора не видно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень