A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Увага! Безоплатна правова допомога

Дата: 14.07.2020 15:06
Кількість переглядів: 328

       17 липня 2020 року з 10:00 год. до 12:00 год.  Добропільським бюро правової допомоги спільно з фахівцями Криворізької сільської ради буде проведено дистанційний (он-лайн) прийом громадян з метою безоплатної правової допомоги для жителів віддалених населених пунктів, а також тих, хто з різних причин не може отримати таку допомогу, звернувшись до місцевого Бюро.

        Отримати безкоштовну правову допомогу можна за адресою: с. Криворіжжя, вул. Центральна, буд.103 (приміщення Криворізької сільської ради).

    Бюро правової допомоги – всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад.

Основними завданнями бюро правової допомоги є:

·  правопросвітництво у територіальних громадах; 

·  надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій; 

·  забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді) вразливих категорій громадян;

·  забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

    Зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави, порядок та державні гарантії щодо надання БПД визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу» (Закон). Закон був прийнятий та впроваджується на виконання Резолюції 1466 (2005) Парламентської Асамблеї Ради Європи «Про виконання обов’язків та зобов’язань Україною», у якій, зокрема, було закріплено таке зобов’язання України: «13.13. покращити доступ до правосуддя шляхом запровадження системи безоплатної правової допомоги у відповідності до стандартів Ради Європи та практики Європейського Суду з прав людини».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень