A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Новини

Увага! Оголошення!

      08 жовтня 2020 року з 11:00 год. до 13:00 год. відповідно до Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Криворізької ОТГ на 2020-2021 роки у приміщенні Добропільської сільської ради (с. Добропілля, вул.Центральна, буд.51) фахівцями Добропільського бюро правової допомоги при підтримці керівництва ОТГ буде проведено виїзне консультування місцевих громадян та надана безоплатна юридична допомога задля захисту та правової обізнаності населення й проведено правопросвітницькій захід у сфері земельних відносин.

15:37 06.10.2020

Як оформити пенсію дистанційно

       У зв`язку з тривалим карантином громадяни, які досягли пенсійного віку, переймаються питанням про те, як в умовах обмеження прийому в сервісних центрах пенсійної служби подати заяву та оформити пенсію.

11:26 06.10.2020

Виплата недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера

    Відповідно до ст. 52 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пенсія, яка належала пенсіонеру і залишилася недоотриманою у зв’язку з його смертю виплачується по місяць смерті пенсіонера, незалежно від дати смерті.

10:01 02.10.2020

Шановні ветерани та мешканці старшого покоління!

     Від щирого серця вітаюємо вас з Міжнародним днем ??людей похилого віку та Днем ветерана. Це свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Тих, кому довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки, Відбудовувати заводи і школи, ростити хліб, вкладати сили і душу у виховання дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

12:13 01.10.2020

Формування підприємницького потенціалу

             30 вересня в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся дистанційний семінар. Захід проведено в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» за допомогою платформи «ZOOM».

12:11 01.10.2020

Рятувальники інформують

        30 вересня інспекторським складом відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Добропільському районі Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області, було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями смт Водянське Добропільського району Донецької області. Рятувальники поспілкувались з жителями та нагадали їм основні елементарні правила пожежної безпеки у побуті та причини виникнення пожеж. Крім того, громадянам розповіли про те, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

12:08 01.10.2020

У Добропіллі створена Рада роботодавців

     З метою налагодження тісної співпраці з роботодавцями 29 вересня створено Раду роботодавців при Добропільському міському центрі зайнятості (далі - Рада)  і проведено установче засідання за участю ринкоутворюючих підприємств та представників малого та середнього підприємництва Добропілля та Добропільського району в онлайн-режимі на платформі ZOOM.

10:27 30.09.2020

Вітання з днем дошкілля!

    Сьогодні Криворізький сільський голова Анна Павлова, відвідала заклади дошкільної освіти Криворізької об'єднаної територіальної громади з приємною місією, щоб привітати колективи дитячих садків з професійним святом - Днем дошкілля.

18:27 28.09.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень