A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Криворізька сільська рада
Донецька область, Добропільський район

Новини

Важливим складником історичної пам'яті народу є його культурна спадщина.

       Напередодні Міжнародного дня пам'яток історії та культури, що відзначається 18 квітня щороку, депутатом Криворізької сільської ради  Андрієм Круговим був здійснений вагомий внесок у збереження пам'ятнику загиблим воїнам у роки Другої Світової війни (с.Новофедорівка).

22:26 15.04.2020

В Криворізькій ОТГ здійснено завезення піску на територію кладовищ.

         З наближенням пасхальних та поминальних днів кожна родина намагається прибрати могили померлих близьких та рідних.           На минулому тижні на всі кладовища, розташовані на території Криворізької ОТГ було здійснено завезення піску.            Висловлюємо щиру подяку керівництву ПрАТ "Глини Донбасу" за наданий пісок, а також Валерію Благову за підвезення його на територію громади і ТОВ "Перспектива" за розміщення, збереження та підвезення на кладовища Добропільської сільської ради піску.          Дякуємо за допомогу керівникам підприємств "ім.Чапаєва", "ДСП", "Рута-Плюс", підприємцям: Сергію Броваренко, Олегу Карманцю, Олександру Столяренко, Івану Хлопецькому, Миколі Журко, Дмитру Гудзоватому, депутатам сільської ради Миколі Татаренко, Андрію Борисову, Володимиру Кононенко, Андрію Гудзоватому, Андрію Круговому, Миколі Маслаку.

21:21 15.04.2020

Запрошуємо до онлайн-опитування

   Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців громад. Результати цього опитування допоможуть надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.

22:52 07.04.2020

Людина починається з добра!

    На черговій сесії Криворізької сільської ради був розглянутий лист сімейного лікаря Добропільської амбулаторії щодо забезпечення інваліда І гр. Чижика Є.П. засобами першої необхідності.

15:24 06.04.2020

Депутатський внесок у зелене майбутнє громади

     З приходом весни усе зеленіє та розцвітає. Зелені насадження – це найважливіша екологічна та естетична складова середовища, що повсякденно оточує нас, яка створює не тільки позитивний емоційний фон, але й суттєво впливає на стан довкілля та здоров’я людей.

14:56 06.04.2020

5 чергова сесія Криворізької сільської ради

    27.03.2020 відбулася планова чергова сесія Криворізької сільської ради. У засіданні взяли участь 19 депутатів з 21 обраних. На порядок денний було внесено 29 питань, серед них 16 земельних, з яких 2, обранцями не затверджено.

20:58 01.04.2020

Відбулася четверта позачергова сесія

Сьогодні в Криворізькій сільській раді відбулася четверта позачергова сесія. Причиною скликання засідання стала епідемічна ситуація в країні. Присутні 13 депутатів, одноголосним рішенням затвердили зміни до сільського бюджету, передбачивши кошти, які будуть направлені на здійснення заходів спрямованих запобіганню виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

20:27 19.03.2020

До уваги осіб з інвалідністю!

         Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю є державною бюджетною установою, яка реалізує державну політику щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю на території Донецької області шляхом надання безповоротної фінансової допомоги за наступними напрямками:

16:55 19.03.2020

Грант для студентів Криворізької сільської ради для сплати навчання в 2020 році

Грант для студентів Криворізької сільської ради для сплати навчання в 2020 році від компанії StudyUp Club До уваги студентів Криворізької сільської ради, денній та заочній формах навчання. Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club, переможець якого отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.

16:20 19.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень